O firmie

MEDTEX to firma z wieloletnim doświadczeniem, zaopatrująca od 2000 roku różnego rodzaju placówki Służby Zdrowia, Gabinety Lekarskie w zakresie aparatury medycznej głównie do ultrasonografii UCG , tomografii CT i rezonansu magnetycznego MRI.

Firma MEDTEX, stawiając na jakość usług, oferuje pełną gamę sprzętu medycznego rekondycjonowanego i demonstracyjnego znanych producentów aparatury medycznej, przeznaczoną dla prywatnych praktyk i gabinetów oraz jednostek niepublicznej służby zdrowia oraz ukierunkowaną na indywidualne potrzeby i wymagania każdego Klienta.

Proponowane przez firmę urządzenia to produkty najwyższej jakości, niezwykle funkcjonalne, o nowoczesnym, ergonomicznym wzornictwie, zbudowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów sprowadzamy również urządzenia na indywidualne zamówienia, oferujemy wszelką pomoc i doradztwo w wyborze najbardziej odpowiedniego aparatu a także zapewniamy dogodne warunki sprzedaży oraz niskie atrakcyjne ceny oferowanych produktów.

Firma oferuje pełen pakiet usług w zakresie sprzedaży, finansowania i serwisowania aparatury medycznej.

W celu zapewnienia klientom jak najwyższego komfortu sprzedaży oraz profesjonalną obsługę w zakresie daleko idącej współpracy, firma oferuje formę zakupu dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości kupujących.

Współpracując z firmami leasingowymi a także z innymi instytucjami finansującymi, firma pomaga przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z leasingiem, kredytem, pożyczką.

Firma prowadzi również kompleksową obsługę posprzedażną. Zapewnia transport zakupionego aparatu, instalację i fachowe szkolenie na miejscu u użytkownika, a także serwis naprawczy, gwarancyjny i pogwarancyjny aparatów zakupionych w firmie i nie tylko.

Dział serwisowy jest do dyspozycji klientów, aby zapewnić jak najszybciej pomoc w przypadku naprawy, awarii czy konserwacji użytkowanego sprzętu.

Jakość i solidność firmy MEDTEX jest znana wśród lekarzy i placówek służby zdrowia, o czym świadczy długoletnia współpraca z wieloma firmami.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ I KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!